فیلتر ها
تیرآهن ذوب آهن

قیمت تیرآهن اصفهان

تیرآهن ذوب آهن اصفهان در بین تمام برندهای تیرآهن موجود، از کیفیتی مثال‌زدنی و قیمت مناسب برخوردار است. این محصول مهم و پرکاربرد در سه حالت تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)، تیرآهن بال پهن موازی (IPB) و تیرآهن بال باریک شیب‌دار (IPN) توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود. نوع بال پهن تیرآهن ذوب آهن اصفهان تحت عنوان تیرآهن H یا تیرآهن هاش نیز شناخته می‌شود. در این بین، خود تیرآهن هاش ذوب آهن نیز به دسته‌های هاش سبک، هاش متوسط و هاش سنگین تقسیم می‌شود. قیمت تیرآهن تمام کارخانه ها را در صفحه لینک شده مشاهده و با هم مقایسه کنید.

 

تیرآهن ذوب آهن در حالت بال نیم پهن موازی، مطابق با استاندارد ملی ISIRI 1791 و استاندارد DIN 1025-5 در ابعاد و جرم، استاندارد EN 10034 شامل رواداری ها و استاندارد EN 10025-2 مربوط به مشخصات فنی تولید می‌شود. علامت مشخصه این نوع تیرآهن I-2 است. تیرآهن هاش ذوب آهن نیز در حالت‌های وزنی سبک و متوسط به ترتیب با مشخصه‌های I-4 و I-5 مشخص می‌شوند. هاش سبک ذوب آهن مطابق با استاندارد ملی ISIRI 13781 و استاندارد DIN 1025-3 تولید می‌شود. در مقابل نیز، استانداردهای مربوط به هاش متوسط ذوب آهن شامل ISIRI 14484 و DIN 1025-2 می‌شوند. آخرین دسته هم مربوط به تیرآهن‌های بال باریک شیب‌دار است که استانداردهای ساخت شامل ISIRI 3277 و DIN 1025-1 برای آن تعریف‌شده است.

 

قیمت تیرآهن ذوب آهن

تولید تیرآهن مطابق با وزن درج‌شده در جدول اشتال تیرآهن‌ها و نیز رعایت استانداردهای تولیدی یادشده در بالا، منجر به برتری در کیفیت و قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان شده است. رعایت الزامات فنی و کیفی محصولات، تیرآهن ذوب آهن را به یک برند مطمئن و شناخته‌شده تبدیل کرده است. البته که قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان تنها تابع استاندارد و کیفیت ساخت نیست. پارامترهایی از قبیل وزن تیرآهن، روش تولید، کیفیت و قیمت مواد اولیه مورداستفاده، میزان عرضه و تقاضا و همچنین اعتبار برند در تعیین قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان نقش دارند. این تیرآهن‌ها در سایزهای 12، 14، 16، 18، 20، 22، 24، 27 و 30 و در طول شاخه 12 متری تولید می‌شوند. با افزایش سایز تیرآهن، وزن آن نیز افزایش می‌یابد و این‌چنین بازه قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان گسترده است.

 

سؤالات متداول

1- علت تقاضای بالای تیرآهن ذوب آهن اصفهان چیست؟
کیفیت مطلوب و رعایت استانداردهای ساخت و نیز تطابق وزن این محصولات با وزن جدول اشتال سبب محبوبیت و تقاضای بالای تیرآهن ذوب آهن شده است.

 

2- قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان چگونه تعیین می‌شود؟
بر اساس وزن، سایز تیرآهن، روش تولید، میزان عرضه و تقاضا و… قیمت تیرآهن ذوب آهن نیز متغیر است.

 

3- خرید تیرآهن ذوب آهن اصفهان در چه سایزهایی ممکن است؟
این شرکت انواع تیرآهن‌ها را مطابق با سه حالت IPE، IPB و IPN و در سایزهای 12 تا 30 تولید می‌کند.

ترتیب نمایش

تیرآهن ذوب آهن ذوب آهن

نام محصول
سایز
محل تحویل
(m)طول
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت