02142214

درباره ما

مجموعه‌ فولاد ایرانیان از سال 1370 و با هدف تأمین انواع مقاطع صنعتی و ساختمانی و هم‌چنین اطلاع‌رسانی صحیح در مورد قیمت آهن آلات و خرید آهن، فعالیت خود را شروع کرده است. هدف اصلی ما تأمین نیازهای صنعت فولاد شامل آموزش، مشاوره، فروش، صادرات، طراحی و تولید مقاطع فولادی می‌شود. تلاش ما خلق یک تجربه راحت برای خرید آهن آلات است.

team
team
team
تامین انواع مقاطع فولادی و آلیاژی

این مجموعه علاوه بر تامین مقاطع فولادی، به تامین مقاطعی از متریال‌های مختلف مانند استنلس استیل، آلومینیوم، آلیاژی و ... با رویکرد رفع نیاز صنعت پرداخت. بازرگانی فولاد ایرانیان در حال حاضر بسیاری از متخصصان حوزه صنعت را به صورت مستقیم با خود همراه کرده است.

صادرات آهن آلات

تیم صادراتی فولاد ایرانیان مجموعه‌ای از بازرگانان مجرب در کنار نیروی متخصص جوان است که از سال 1395 انواع آهن آلات را برای پروژه‌های بین‌المللی در کشورهای منطقه نظیر پاکستان، ترکمنستان، ترکیه، گرجستان، عراق و ... تأمین و صادر کرده است. تلاش ما تأمین همه محصولات فولادی در کوتاه‌ترین زمان و تحویل در نزدیک‌ترین مکان به مشتریان فولاد صادراتی است.

certificate
گواهی نامه های فولاد ایرانیان

ایزو ۱۰۰۰۴، ۱۰۰۰۲ و ۹۰۰۱ از جمله افتخاراتی است که فولاد ایرانیان به دلیل رعایت حقوق مصرف کننده و جلب رضایت مشتریان، موفق به کسب آن‌ها شده است.

ISO 10004
ISO 10002
ISO 9001
ISO 10004
ISO 10002
ISO 9001