02142214

دربارهفولاد ایرانیان

ما فولاد ایرانیان هستیم. مجموعه‌ای با هدف تامین انواع مقاطع صنعتی و ساختمانی مورد نیاز صنعتگران و ساختمان سازان ایران. هدف اصلی ما تامین هرآن چیزی است که صنعت به آن نیاز دارد. علاوه بر این، ارزش زمان را می‌شناسیم و معتقدیم این رفع نیاز تنها وقتی ارزش دارد که در زمان درست و در مکان درست اتفاق بیفتد. هم‌چنین تخصص و نگاه مهندسی به فولاد، از دیگر رویکردهای اصلی ماست. معتقدیم مشاوره و پاسخ به نیاز مشتریان برای به حداکثر رساندن امنیت خرید و به حداقل رساندن هزینه‌ها، مهم‌ترین نیازی است که باید در برابر آن پاسخگو باشیم. به همین دلیل مجموعه‌ای از فارغ التحصیلان مهندسی متالورژی، عمران، مکانیک و ... در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای مشاوره به شما در فولاد ایرانیان حاضر هستند. اما داستان فولاد ایرانیان تنها همین نیست.

داستان فولاد ایرانیان

فولاد ایرانیان از سال ۱۳۶۰ متولد شد و ابتدا کار خود را در استان مازندران با تامین نیاز فولادی استان آغاز کرد. پس از آن تهران را برای گسترش بیشتر فعالیت خود برگزید و خدمات بازرگانی خود را تا سراسر ایران گسترش داد. فولاد ایرانیان در طی سال‌ها، زمینه‌های فعالیت خود را گسترده‌تر کرد و امروز در شش حوزه مکمل یکدیگر در حال فعالیت است. روایت هرکدام را در ادامه می‌خوانیم.

تامین انواع مقاطع فولادی و آلیاژی

این مجموعه علاوه بر تامین مقاطع فولادی، به تامین مقاطعی از متریال‌های مختلف مانند استنلس استیل، آلومینیوم، آلیاژی و ... با رویکرد رفع نیاز صنعت پرداخت. بازرگانی فولاد ایرانیان در حال حاضر بیش از ۵۰ نفر پرسنل از متخصصان حوزه صنعت را به صورت مستقیم با خود همراه کرده است.

طراحی و ساخت اسکلت‌های فلزی

این مجموعه از سال ۱۳۸۰ طراحی و ساخت سازه‌های فولادی را در مازندران آغاز کرد. امروز بیش از ۲۰۰ نفر پرنسل به صورت مستقیم در ساخت و طراحی اسکلت‌های فلزی فولاد ایرانیان در حال فعالیت هستند.

فعالیت‌های عمرانی

این مجموعه در صنعت ساختمان گامی فراتر نهاد و وارد طراحی و ساخت پروژه‌های عمرانی بزرگ در ایران شد. امروز بیش از ۱۰۰ نفر از مهندسان خبره ایران به صورت مستقیم و غیرمستقیم با مجموعه فولاد ایرانیان در حال همکاری هستند.

فعالیت در عرصه معدن

همچنین این مجموعه در عرصه معدن و صنایع معدنی نیز قدم گذاشته است و از استخراج و فرآوری تا بازرگانی صنایع معدنی با بیش از ۱۰۰ پرسنل فعال به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حال فعالیت است.

کارخانه پروفیل‌سازی فولاد ایرانیان

سال ۱۴۰۰، سال تولد کارخانه پروفیل‌سازی فولاد ایرانیان است. این کارخانه با رویکرد رفع نیازهای تولید کشور و با پشتوانه سال‌ها فعالیت در عرصه فولاد آغاز به کار کرده است. این مجموعه در همدان قرار دارد و پروفیل‌های ساخته شده در آن، با همان رسالت همیشگی فولاد ایرانیان با بیشترین کیفیت و حداکثر سرعت به تمام ایران ارسال می‌شود.

انبارهای فولاد ایرانیان

برای نیل به حداکثر رضایت شما مشتریان، سرعت در ارسال بار خریداری شده را یکی از مهم‌ترین اهداف خود می‌دانیم. به همین جهت، انبارهای فولاد ایرانیان در سه گوشه ایران تاسیس شده است تا بدون درنظر گرفتن فاصله از کارخانه‌هایی که با پروژه شما فاصله دارند، بتوانید در حداقل زمان ممکن به بار مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. انبارهای فولاد ایرانیان در تهران، مازندران و در دو سوی اصفهان، ذخیره دار آهن آلات مورد نیاز شما هستند. همین باعث شده که بتوانیم هر مقطع فولادی که مورد نظر مشتریان است در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل پروژه ارسال کنیم.

صادرات مقاطع فولادی در فولاد ایرانیان

فولاد ایرانیان فعالیت‌های خود را محدود به این مرز و بوم ندانسته و اقدام به صادرات مقاطع فولادی به کشورهای دور و نزدیک از جمله عراق، ارمنستان و گرجستان کرده است. از جمله رسالت همیشگی فولاد ایرانیان، نگاه به بازارهای جهانی و گسترش فعالیت خود در فرای مرزهای ایران است.

گواهی‌نامه‌های فولاد ایرانیان

ایزو ۱۰۰۰۴، ۱۰۰۰۲ و ۹۰۰۱ از جمله افتخاراتی است که به دلیل رعایت حقوق مصرف کننده و جلب رضایت مشتریان، موفق به کسب آن‌ها شده است. هرچند همراهی شما مشتریان، بزرگترین افتخار مجموعه ماست که برای حفظ آن همواره می‌کوشیم و در مسیر آن خواهیم ماند.

ما را بیشتر بشناسید

ما در شبکه‌های اجتماعی می‌توانیم با شما بیشتر سخن بگوییم. برای آن که ما را بیشتر بشناسید (و حتی شناخت بیشتری نسبت به فولاد و بازار آن پیدا کنید) پیشنهاد می‌کنیم که به وسیله راه‌های ارتباطی زیر با ما همراه شوید.
foolad iranian

همراه شما هستیم...

به روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
بهینه سازی هزینه بارگیری و باربری
تامین انواع کالا و متریال بدون واسطه
مشاوره تخصصی و ارائه فاکتور رسمی
ارسال محصولات به سراسر کشور
امکان اصلاح سفارش و بازگشت کالا

کاتالوگ فولاد ایرانیان را نیز ببینید