فهرست موضوعات:

شروع به فعالیت

قیمت میلگرد آناهیتا

محصولات شرکت فولاد آناهیتا گیلان

خبر قبلخبر بعد

معرفی شرکت فولاد آناهیتا

شرکت فولاد آناهیتا گیلان از شرکت های مهم فولادی در زمینه تولید میلگرد می باشد که نقش مهمی را در تامین میلگرد کشور در بازار فولاد ایفا می کند. این شرکت در ابتدا در سال 1369 در تهران تاسیس شد اما بعد از 20 سال و در انتهای سال 89 توسط اشخاص حقیقی خریداری شد و به تولید انواع مقاطع فولادی نظیر نبشی و ناودانی و میلگرد (از سایز 8 تا 32) تغییر کاربری داده شد و در ثبت املاک شهر رشت به عنوان شرکت رسمی ثبت شد.

 

شروع به فعالیت

در سال 90 مجوز تاسیس کارخانه از سازمان صنعت، معدن و تجارت کسب و در سال 91 تجهیزات صنعتی مورد نیاز برای تولید محصولات فولادی از کشورهای اروپایی خریداری شد و در نهایت در کمتر از یک سال و در سال 92 تولید آزمایشی این کارخانه ی فولادی آغاز شد و بعد از انجام این مرحله پروانه بهره برداری با ظرفیت تولید 320 هزار تن میلگرد در سال توسط کارخانه فولاد آناهیتا گیلان کسب و در نهایت در سال 93 این کارخانه در مراسمی با حضور وزرا و مسئولین مربوطه ثبت شد.میلگردهای تولید شده توسط شرکت فولاد آناهیتا با استاندارد 3132 ISIRI مطابقت دارد و در سال 91 به عنوان واحد صنعتی نمونه انتخاب شد و این افتخار چیزی جز تلاش نیروی انسانی در سایه ی مدیریت کارامد و لطف خداوند نمی باشد.

 

قیمت میلگرد آناهیتا

لازم است بدانید قیمت میلگرد که توسط این کارخانه و در بازار روز فولاد اعلام می شود یکی از قیمت های معتبر میباشد که فعالان حوزه ی فولاد، با توجه به آن تصمیم به خرید و فروش می گیرند.شرکت فولاد آناهیتا طبق اعلام کارشناسان خود تصمیم دارند طبق وضعیت اقتصادی کشور فعالیتهای صنعتی خود را گسترش دهند. البته با توجه به پیاده سازی ایمنی در ساخت میلگردها و تلاش در جلب رضایت مشتری و رعایت مسائل زیست محیطی و تلاش این شرکت برای پیشرفت در زمینه ی فعالیتش، این مهم شدنی خواهد شد.

 

محصولات شرکت فولاد آناهیتا گیلان

بر اساس نامگذاری GOST روسیه میلگردها در 4 نوع ،A1،  A2،   A3و A4 در بازار وجود دارد که استاندارد ملی ایران این نوع نامگذاری را منسوخ و با نام های زیر طبقه بندی کرده است. که شرکت فولاد آناهیتا هم موظف است طبق دسته بندی زیر محصولات خود را تولید کند.

 
 1. میلگرد ساده                                            آج 240
 2. میلگرد آجدار مارپیچ (یکنواخت یا دوکی)          آج 340
 3.  میلگرد آجدار مارپیچ (یکنواخت یا دوکی)         آج 350
 4.  میلگرد آجدار جناغی (یکنواخت یا دوکی)         آج 400
 5. میلگرد آجدار جناغی (یکنواخت یا دوکی)          آج 420
 6. میلگرد آجدار مرکب (دوکی)                         آج 500
 7. میلگرد آجدار مرکب (دوکی)                         آج 520

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای فولاد ایرانیان

برو به اول متن
دیدگاه کاربران
(۰دیدگاه)ارسال دیدگاه
  دیدگاه شما چیست؟ برای ما بنویسید
  آیا این موضوع را به دیگران پیشنهاد می دهید؟