فیلتر ها
ورق گالوانیزه کاشان

قیمت ورق گالوانیزه کاشان

قیمت ورق گالوانیزه کاشان مانند سایر مقاطع فولادی متأثر از نوسانات ارز، میزان عرضه و تقاضای ورق در بازار و قیمت مواد اولیه است. در هنگام محاسبه قیمت ورق گالوانیزه کاشان به میزان ارزش افزوده و وزن دقیق محصول دقت کنید چرا که در برخی از سایت‌هایی قیمت ارزش افزوده تنها در پیش فاکتور اعمال شده و می‌تواند در تناژ بالا، تفاوت چشم‌گیری ایجاد کند. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان ورق گالوانیزه را به روش غوطه‌وری گرم پیوسته و در ابعاد استاندارد تولید می‌کند. ورق‌های تولیدشده به روش غوطه‌وری گرم پیوسته کیفیت بهتری نسبت به ورق‌های تولیدی به روش الکتروگالوانیزاسیون است.

 

قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان

قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان به دلیل محبوبیت و سابقه این محصول در بازار توسط تولیدکننده و با توجه به تغییرات عوامل مؤثر تعیین می‌شود. فولاد امیرکبیر کاشان اولین تولیدکننده ورق گالوانیزه گرم در ایران است. در لیست زیر می‌توانید آخرین قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان را به تفکیک ضخامت و ابعاد مشاهده کنید.

 

ورق گالوانیزه کاشان

قیمت ورق گالوانیزه کاشان جزو گران‌ترین‌ها و البته باکیفیت‌ترین ورق‌های موجود در بازار است که مطابق با استاندارد JIS G 3302 تولید می‌شود. از دیگر خصوصیات ورق گالوانیزه کاشان می‌توان به استحکام و سختی بسیار عالی (فول هارد) و تنوع ضخامتی اشاره کرد. هم‌چنین استحکام ورق گالوانیزه کاشان جهت مصارف کششی کم بوده و از کیفیت رنگ‌پذیری متوسطی برخوردار است.

 

ورق گالوانیزه شرکت امیرکبیر کاشان در سه شکل رول، ورق مسطح و فرم دار تولید می‌شود. دسترسی مناسب این کارخانه به راه‌آهن و جاده‌های ترانزیتی باعث کاهش زمان و هزینه حمل‌ونقل محصولات این تولیدکننده می‌شود. وزن رول‌های گالوانیزه کاشان حداکثر 22.5 تن، ضخامت آن بین 0.3 الی 1.5 میلی‌متر و عرض آن 600 الی 1250 میلی‌متر است که 1000 و 1250 میلی‌متر عرض‌های رایج ورق گالوانیزه کاشان به شمار می‌روند. قطر داخلی بین610 تا 508 و قطر خارجی کلاف گالوانیزه کاشان هم 1000 الی 1820 میلی‌متر است. وزن پالت‌های ورق‌های گالوانیزه فابریک کاشان هم حداکثر 5 تن است. طول ورق گالوانیزه مسطح کاشان نیز از 0.5 تا 4 متر بنا به سفارش مشتری متغییر خواهد بود.

 

سوالات متداول

1. به چه دلیلی از ورق گالوانیزه کاشان استفاده می‌کنند؟

استفاده از این محصول میزان خوردگی و زنگ‌زدگی را به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهد.

 

2. ضخامت ورق گالوانیزه کاشان چقدر است؟

ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان در ضخامت‌های بین 0.3 الی 1.5 میلی‌متر تولید می‌شود. البته ضخامت‌های 0.5 الی 1 میلی‌متر رایج‌تر است.

 

3. قیمت ورق گالوانیزه کاشان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیرکاشان براساس قیمت ورق روغنی پایه، ضخامت، وزن و میزان کیفیت ورق گالوانیزه تعیین می‌شود.

ترتیب نمایش

ورق گالوانیزه کاشان کاشان

نام محصول
عرض
حالت
ضخامت
محل تحویل
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت