فیلتر ها
ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

ورق گالوانیزه شهرکرد

ورق گالوانیزه شهرکرد که در بازار به ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد معروف است، با ظرفیتی در حدود 400 هزار تن در سال تولید می شود. لزوم به حفاظت از سازه های فولادی در برابر عوامل اکسید کننده و زنگ زدگی، خصوصا ورق های فولادی به کار رفته در سازه های مهندسی مختلف، ورق های گالوانیزه با پوششی از فلز روی بر روی سطح ورق های فولادی تولید شده و گسترش داده شدند. امروزه در هر صنعتی که با سیالات، مواد شیمیایی خورنده و مواد اسیدی سر و کار دارند و نیز در نواحی دارای شرایط آب و هوایی مرطوب و بارانی از این نوع ورق ها استفاده می شود تا تلفات زنگ زدگی و خوردگی به حداقل مقدار ممکن کاهش یابد.

 

ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

ورق های گالوانیزه شهرکرد در ضخامت های 4/0 تا 2 میلی متر تولید می شوند. این ورق ها دارای پوششی در هر دو طرف ورق به جرم 60 الی 350 گرم در هر متر مربع بوده که حاوی ترکیبی شامل 8/99 درصد وزنی روی و 2/0درصد وزنی آلومینیم است. لیست قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد نیز تابع همین ضخامت ورق فولادی و پوشش روی می باشد و از آنها در کاربردهایی همچون خودروسازی، کانال های آب و هوا، سقف شیروانی و… استفاده می شود.

 

ورق های گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم (غوطه وری گرم) و گالوانیزه سرد (الکتروگالوانیزه) تولید می شوند. ضخامت پوشش روی در این ورق ها قابل کنترل بوده و استحکام چسبندگی مناسبی نیز بین پوشش و زیرلایه ایجاد می شود. در این کارخانه، به منظور تولید ورق های گالوانیزه خودرو، ابتدا کلاف های ورودی هم مرکز می شوند تا ابتدای هر ورق به انتهای ورق دیگر جوش داده شود. در این زمینه از جوشکاری مقاومتی استفاده می شود. این امر به دلیل انجام فرآیند به صورت پیوسته می باشد تا ورق های گالوانیزه با سرعت بالاتری تولید شوند.

 

سوالات متداول

1- ورق های گالوانیزه شهرکرد در چه سایزهای قابل خرید هستند؟
فولادایرانیان ورق های گالوانیزه شهرکرد را در ضخامت های 4/0 تا 2 میلی متر عرضه می کند. این ورق ها در عرض 1000 و 1250 میلی متر و به حالت رول شده موجود می باشند.

 

2- علت تقاضای بالای ورق گالوانیزه شهرکرد چیست؟
محیط های خورنده و شیمیایی کاربرد ورق های فولادی را محدود می سازند. ورق های گالوانیزه شهرکرد با توجه به کیفیت مناسبشان جایگزین خوبی برای ورق های فولادی برای به کارگیری در چنین محیط هایی هستند.

ترتیب نمایش

ورق گالوانیزه شهرکرد شهر کرد

نام محصول
عرض
حالت
ضخامت
محل تحویل
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت