فیلتر ها
ورق گالوانیزه تاراز

ورق گالوانیزه تاراز

شرکت ورق های پوشش دار تاراز چهار محال در سال 1387 به عنوان اولین تولیدکننده ورق گالوانیزه در ایران تاسیس شده است. ظرفیت اسمی این شرکت معادل 330 هزار تن در سال می باشد. همچنین این شرکت اولین خط تولید پیوسته گالوانیزه گرم را در کشور راه اندازه نموده است.

 

ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد یکی از با کیفیت ترین ورق های گالوانیزه موجود در بازار بوده که از لایه ای از Eta و صد درصد Zn تشکیل شده است. این شرکت محصولات ورق گالوانیزه خود را با کیفیت هایی همچون PN0, PN1 ,PN3 تولید و عرضه می کند. ورق های گالوانیزه تاراز در کلاف هایی به قطر 508 تا 610 میلی متر و وزن تقریبی 5/3 تا 20 تن تولید می شوند. ضخامت ورق های گالوانیزه تولیدی شرکت تاراز چهارمحال بین 4/0 تا 2 میلی متر متغیر می باشد. همچنین این ورق ها در دو عرض 1000 و 1250 موجود می باشند.

 

ورق گالوانیزه تاراز شهرکرد به دلیل سابقه طولانی مدت جزو یکی از برترین برندهای موجود از این محصول می باشد. این مورد در کنار کیفیت مطلوب ورق های تولیدی این کارخانه سبب شده تا ورق گالوانیزه تاراز یکی از پرفروش ترین محصولات گالوانیزه موجود در بازار باشند. علاوه بر موارد گفته شده، ضخامت ورق های گالوانیزه مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت این محصول می باشد. هرچه ضخامت بیشتر شود وزن ورق بالا رفته و بر قیمت آن افزوده می شود. ضمن اینکه، ضخامت پوشش از جنس روی نیز در این ورق ها بر قیمت تمام شده آنها تاثیرگذار است. همچنین به منظور خرید یا مشاهده قیمت ورق گالوانیزه ، قیمت های محصولات تمام کارخانه بروز شده است.

 

ورق گالوانیزه تاراز چهارمحال

این ورق ها در ابعاد و ضخامت های متنوع در سایت فولاد ایرانیان موجود بوده و شما می توانید محصول مورد نظر را متناسب با کاربرد، ضخامت مورد نیاز، نسبت ابعاد و قیمت انتخاب نمایید. سپس از طریق تماس با کارشناسان فروش، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، پیش فاکتور دریافت کرده و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. همکاران ما ورق های خریداری شده را از طریق مناسب ترین و کوتاه ترین مسیر برای شما ارسال خواهند نمود.

ترتیب نمایش

ورق گالوانیزه تاراز تاراز

نام محصول
عرض
حالت
ضخامت
محل تحویل
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت