فیلتر ها

قیمت ناودانی مشهد

ناودانی شکفته مشهد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
فیلترها
نام محصولسایزطول شاخهواحدقیمت(تومان)محل تحویلبروزرسانینمودار قیمت
ناودانی 6 شکفته 6 متری66کیلوگرم
۲۳,۸۴۸
مشهد1402/06/29
سایز6
طول شاخه6
واحدکیلوگرم
نمودار
ناودانی 8 شکفته 6 متری86کیلوگرم
۲۳,۴۲۷
مشهد1402/06/29
سایز8
طول شاخه6
واحدکیلوگرم
نمودار
ناودانی 10 شکفته 6 متری106کیلوگرم
۲۳,۴۸۲
مشهد1402/06/29
سایز10
طول شاخه6
واحدکیلوگرم
نمودار
ناودانی 12 شکفته 6 متری126کیلوگرمتماس بگیریدمشهد1402/06/29
سایز12
طول شاخه6
واحدکیلوگرم
نمودار
ناودانی 14 شکفته 6 متری146کیلوگرمتماس بگیریدمشهد1402/06/29
سایز14
طول شاخه6
واحدکیلوگرم
نمودار
ناودانی شکفته مشهد

قیمت ناودانی مشهد به دلیل کیفیت بسیار خوبی که دارد، مقرون‌به‌صرفه بوده و به همین دلیل برخی خریداران و مهندسان این محصول را بهترین ناودانی موجود در بازار ایران می‌دانند.

ناودانی‌های فولادی در دو نوع فابریک و پرسی تولید می‌شوند که هر یک خواص منحصربه‌فرد خود را داراست. ناودانی شکفته مشهد از نوع فابریک بوده که کیفیت و خواص مطلوب‌تری نسبت به نوع پرسی دارد. ناودانی مشهد به صورت بال شیب‌دار تولید می‌شود و وزن سبکی نیز دارد. این محصول در بازار تحت عنوان ناودانی شکفته مشهد شناخته شده است.

قیمت ناودانی شکفته مشهد به دلیل وزن کمتری که دارد ارزان‌تر از برخی ناودانی‌های سنگین است اما این وزن سبک به معنای کیفیت پایین ناودانی شکفته نیست.

قیمت ناودانی شکفته

 

قیمت روز ناودانی مشهد

قیمت روز ناودانی شکفته مشهد به عوامل متعددی بستگی داشته که برخی از آن‌ها مستقیماً به این محصول مربوط شده اما برخی دیگر عوامل غیرمستقیم بوده و ممکن است تأثیر آن‌ها را به طور واضح بر قیمت روز ناودانی نبینیم اما این عوامل بیشترین نقش را در تعیین قیمت این محصول دارند.

 

عواملی که به طور مستقیم و غیرمستقیم بر قیمت روز ناودانی مشهد تأثیرگذار هستند عبارت‌اند از:

• قیمت روز شمش فولادی
• قیمت روز ورق فولادی
• نوسانات نرخ ارز و دلار
• روش تولید ناودانی
• میزان عرضه و تقاضا
• خواص و مشخصات ناودانی
• کیفیت مواد اولیه مورد استفاده
• سایز و وزن ناودانی

 

ناودانی‌های فابریک به طور مستقیم از شمش فولادی تولید می‌شوند و ناودانی‌های پرسی حاصل پرس ورق فولادی هستند. به همین دلیل قیمت شمش و ورق به طور مستقیم بر قیمت تمام‌شده ناودانی تأثیر می‌گذارد. به دلیل اینکه ناودانی شکفته مشهد از نوع فابریک است، تغییرات قیمت شمش بر قیمت این محصول بیشترین اثر را دارد.

 

تولید ناودانی شکفته به روش فابریک سبب می‌شود که قیمت آن مناسب باشد. چراکه تولید ناودانی به روش فابریک شامل انجام فرآیند نورد گرم بر روی شمش فولادی است و از این طریق مقداری کیفیت سطحی ناودانی حاصل افت می‌کند. دلیل این امر به دمای بالای فرآیند نورد گرم که بالای 900 درجه سانتی‌گراد و بالای دمای تبلور مجدد فولاد است، مربوط می‌شود. در چنین دمایی، سطح فولاد را پوسته‌های اکسیدی در بر می‌گیرد و مقداری از کیفیت سطحی کاسته می‌شود. به همین دلیل قیمت ناودانی شکفته مناسب بوده و کیفیت سطحی آن نیز قابل قبول است.

 

 

مشخصات ناودانی شکفته مشهد

گروه صنعتی شکفته مشهد سالانه 25 هزار تن ناودانی تولید و به بازار عرضه می‌کند که این محصولات از نوع بال شیب‌دار و سبک هستند. ناودانی‌های شکفته دارای طول 6 متر بوده و در سایزهای 6، 8، 10، 12، 14 و 16 تولید می‌شوند. با افزایش سایز ناودانی، قیمت ناودانی مشهد نیز افزایش یافته و استحکام و وزن آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

وزن ناودانی شکفته مشهد

همچون دیگر مقاطع فولادی، قیمت ناودانی نیز تابع وزن آن است. وزن هم بر اساس سایز، ضخامت و طول بال و جان ناودانی تغییر می‌کند. بنابراین، برای محاسبه وزن ناودانی مشهد، اطلاع از این مشخصات ساختاری ناودانی ضروری است. پس از مشخص شدن موارد یادشده، کافی است تا این مقادیر عددی را در فرمول محاسبه وزن ناودانی قرار داده تا مقدار وزن ناودانی شکفته به دست آید.

 1000 ÷ چگالی × طول × ((ضخامت جان × طول جان) + (ضخامت بال × عرض بال)) × 2 = وزن ناودانی

 

استفاده از فرمول محاسبه وزن ناودانی اغلب مشکل و همراه با خطا است. به همین دلیل برای محاسبه وزن ناودانی مشهد، استفاده از جدول وزن ناودانی مشهد توصیه می‌شود. این جدول وزن ناودانی شکفته را بر اساس سایز و طول استاندارد آن‌ها مشخص می‌کند. در جدول زیر وزن ناودانی شکفته در سایزهای پرکاربرد آورده شده است.

قیمت ناودانی مشهد

 

سؤالات متداول

1- قیمت ناودانی شکفته مشهد در بازار چقدر است؟

قیمت ناودانی مشهد به دلیل تولید به روش فابریک بر اساس قیمت شمش فولادی، نوسانات نرخ ارز، میزان عرضه و تقاضا و غیره تعیین می‌شود.

 

2- ناودانی شکفته مشهد در چه سایزهایی تولید می‌شود؟

ناودانی مشهد در سایزهای 6، 8، 10، 12، 14 و 16 در بازار موجود است.

 

3- وزن ناودانی مشهد چقدر است؟

وزن این مقاطع برای سایزهای 10، 12، 14 و 16 و در طول 6 متر به ترتیب برابر 39، 49، 65 و 80 کیلوگرم است.