فیلتر ها

میلگرد نورد گرم سمنان

میلگرد نورد گرم سمنان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
فیلترها
نام محصولسایزاستانداردطول شاخهوزن تقریبیواحدقیمت(تومان)محل تحویلبروزرسانینمودار قیمت
میلگرد 8 نورد گرم سمنان آجدار A38A312-کیلوگرمتماس بگیریدانبار کارخانه1402/06/29
سایز8
استانداردA3
طول شاخه12
وزن تقریبی-
واحدکیلوگرم
نمودار
میلگرد 10 نورد گرم سمنان آجدار A310A312-کیلوگرمتماس بگیریدانبار کارخانه1402/06/29
سایز10
استانداردA3
طول شاخه12
وزن تقریبی-
واحدکیلوگرم
نمودار
میلگرد نورد گرم سمنان

میلگرد سمنان از محصولات کارخانه نورد گرم سمنان است که در سال 1383 با ظرفیت تولید 230 هزار تن میلگرد آجدار در انواع گریدها به بهره‌برداری رسید. استفاده از تکنولوژی روز در کنار کیفیت بالای مواد اولیه باعث شده است میلگرد سمنان کیفیت بالایی داشته باشد. استعلام قیمت میلگرد نورد سمنان برای پیمانکاران و مهندسان دارای اهمیت بالایی است که در لیست بالا می‌توانید آخرین تغییرات قیمت میلگرد سمنان را مشاهده کنید. در لیست بالا قیمت میلگرد نورد سمنان با توجه به واحد کیلوگرم ارائه شده است؛ بنابراین به عنوان نمونه برای محاسبه قیمت یک شاخه 12 متری میلگرد 16 سمنان، باید وزن آن یعنی 18.25 کیلوگرم را در واحد قیمت روز میلگرد سمنان ضرب ‌کنیم.

 

قیمت میلگرد در سمنان

با توجه به اینکه کارخانه نورد گرم سمنان و مجتمع فولاد شاهرود تنها تولیدکننده میلگرد در سمنان است نیاز میلگرد این استان و استان‌های هم‌جوار آن توسط این دو شرکت تأمین می‌شود. به همین دلیل قیمت میلگرد در سمنان با توجه به میزان تولید نسبت به میزان تقاضای میلگرد نورد سمنان و میلگرد شاهرود تعیین می‌شود. هم‌چنین قیمت روز میلگرد سمنان با توجه به نوسانات ارزی، قیمت جهانی فولاد و میزان عرضه و تقاضا می‌تواند در طول روز تغییر کند.

میلگرد نورد گرم سمنان

 

مشخصات فنی میلگرد نورد سمنان

میلگرد ارگ گرید A2 در سایز 8 و 10 میلی‌متر و گرید A3 در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 و 28 میلی‌متر براساس استاندارد روسی GOST و با مشخصات زیر تولید می‌شوند:

1. میلگرد گرید A2 یا آج 340 نورد سمنان با حروف NGS بر روی بدنه

• آجدار مارپیچی (J) دارای تنش تسلیم 340 مگا پاسکال و استحکام کششی 500 مگا پاسکال
• قابلیت جوشکاری و آهنگری و خم‌کاری
• حداقل درصد ازدیاد طول نسبی 15 الی 18 درصد
• سایز 8 و 10 میلی‌متر

 

2. میلگرد گرید A3 یا آج 400 نورد سمنان با حروف NGS بر روی بدنه

• آجدار جناقی (C) دارای تنش تسلیم 400 مگا پاسکال و مقاومت کششی 600 مگا پاسکال
• حداقل درصد ازدیاد طول نسبی 12 الی 16 درصد
• سایز 12 الی 28 میلی‌متر

 

کارخانه نورد گرم سمنان

کارخانه نورد گرم سمنان بعد از پلیس‌راه انتهای شهرک صنعتی سمنان، در کیلومتر ۷ جاده سمنان به دامغان احداث شده که از سال 1383 مشغول به فعالیت است.

 

خرید میلگرد نورد سمنان

میلگردهای نورد سمنان دارای کیفیت نهایی مطلوبی هستند و هم‌چنین از نظر وزن به جدول اشتال تقریباً نزدیک است. برای خرید میلگرد سمنان می‌توانید آخرین تغییرات قیمت میلگرد نورد سمنان را در لیست بالا مشاهده و سایز موردنظرتان را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا نیاز به مشاوره با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس بگیرید. پس از ثبت سفارش و صدور پیش‌فاکتور محصول برای شما از درب کارخانه یا انبارهای فولاد ایرانیان ارسال می‌گردد.

قیمت میلگرد در سمنان

 

سؤالات متداول

1. قیمت میلگرد سمنان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت روز میلگرد نورد سمنان براساس سایز، هزینه حمل و نقل، وزن، گرید فولاد، قیمت جهانی، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات نرخ ارز متغیر است.

2. میلگرد سمنان در بازار با چه مشخصاتی به فروش می‌رسد؟

در حال حاضر میلگرد نورد سمنان به صورت میلگرد آجدار، آج 340 در دو سایز 8 و 10 و آج 400 در سایزهای 8 الی 28 میلی‌متر تولید و عرضه می‌شود و به‌صورت کیلویی و شاخه‌ای به فروش می‌رسند.

3. بهترین روش استعلام قیمت میلگرد در سمنان کدام است؟

برای استعلام قیمت میلگرد در سمنان به لیست بالا مراجعه کنید و پس از مشاهده قیمت میلگرد سمنان محصول موردنظرتان را از نظر سایز و برند انتخاب و خریداری نمایید.