فیلتر ها
میلگرد آریا ذوب اشتهارد

قیمت میلگرد آریا ذوب

قیمت میلگرد آریا ذوب ؛ تنوع سایز و نوع میلگرد آریا ذوب اشتهارد علاوه بر محبوبیت بسیار خوب در بین خریداران و فعالان بازار میلگرد باعث شده، قیمت میلگرد آریا ذوب نیز قابل رقابت با میلگردهای با کیفیت موجود در بازار باشد. کارخانجات متعددی در زمینه تولید میلگرد فعال بوده که به سبب کیفیت بالای محصولات تولیدی آنها، شاهد رقابت قیمتی خوبی در بازار هستیم. کارخانه آریا ذوب اشتهارد یکی از آنها می باشد. شرکت مجتمع فولاد آریا ذوب واقع در شهرک صنعتی اشتهارد، از سال 1381 تا به امروز در زمینه تولید انواع میلگردهای ساده و آجدار فولادی فعال می باشد. این مجموعه با ظرفیتی بالغ بر 300 هزار تن، یکی از باکیفیت ترین میلگردهای موجود در بازار را تولید می کند.

 

میلگرد آریا ذوب اشتهارد

میلگرد آریا ذوب اشتهارد در دو استاندارد A2 و A3 تولید و عرضه می شود. میلگرد آریا ذوب A2 در سایزهای 8 و 10 میلی متر با آج مارپیچ و میلگرد آریا ذوب A3 در سایزهای 8 تا 32 با آج جناقی تولید می شوند. استانداردهای A2 و A3 قدیمی بوده اما همچنان بسیار پر کاربرد می باشند. امروزه میلگردهای A2 و A3 تحت استاندارد جدید به ترتیب S340 و S400 معرفی می شوند که میلگردهای آریا ذوب اشتهارد نیز شامل آنها می شوند. کاربرد اصلی میلگردهای A3 آریا ذوب در ساختمان سازی، سد سازی و پل سازی می باشد. میلگردهای این کارخانه تحت لیسانس ISO 6935-2 آلمان و مطابق با استاندارد ملی به شماره ۳۱۳۲ تولید می شوند که دارای ویژگی هایی همچون وجود سه ردیف آج نا متقارن، وزن مناسب، مقاومت کششی بالا و ضریب چسبندگی بالا با بتن می باشند. میلگردهای آریا ذوب با علامت اختصاری به صورت ARIA مشخص می شوند که بر نام این شرکت دلالت دارد.

 

میلگردهای آجدار این کارخانه به سبب وزن بیشتری که نسبت به میلگرد ساده دارند، دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. علاوه بر آن، به سبب وزن بیشتر استحکام بالاتری را نیز ارائه می دهند. به طور کلی، می توان گفت که با وجود کیفیت مطلوب میلگردهای این کارخانه، قیمت آنها مناسب بوده و خرید به صرفه ای را در پی خواهد داشت. برای مشاهده قیمت میلگرد تمام کارخانه ها، روی متن لینک شده کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- خرید و فروش میلگرد آریا ذوب به چه صورتی انجام می شود؟ میلگردهای آریا ذوب به دو شکل شاخه ای و وزنی و در طول 12 متر به فروش می رسند. فروش این محصولات به صورت تحویل درب کارخانه می باشد.

 

2- قیمت میلگرد اریا ذوب چند است؟ قیمت میلگردهای موجود با توجه به سایز و نوع میلگرد برحسب A2 یا A3 متفاوت می باشد.

 

3- خرید میلگرد آریا ذوب چگونه انجام می شود؟ شما می توانید انواع میلگردهای این برند را در سایز و وزن مختلف از طریق ارتباط با کارشناسان فولاد ایرانیان سفارش دهید.

ترتیب نمایش

میلگرد آریا ذوب اشتهارد آریا ذوب اشتهارد

نام محصول
سایز
استاندارد
طول شاخه
وزن تقریبی
محل تحویل
واحد
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت
سبد استعلام