فیلتر ها

تیرآهن کرمانشاه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
فیلترها
نام محصولسایزمحل تحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانینمودار قیمت
تیرآهن 14 کرمانشاه14انبار تهرانشاخه
۳,۵۷۷,۹۸۲
1402/03/16
تیرآهن 16 کرمانشاه16انبار تهرانشاخه
۴,۴۹۵,۴۱۳
1402/03/16
تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه به‌عنوان یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان‌سازی جزو استعلام‌های هرروزه فعالان بازار آهن به شمار می‌رود. مجتمع جهان فولاد غرب از سال 1387 در کیلومتر 35 جاده کرمانشاه – هرسین با ظرفیت تولید سالیانه 300 هزار تن مقاطع فولادی به بهره‌برداری رسیده است. علاوه بر تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی از دیگر محصولات مجتمع جهان فولاد غرب هستند.

قیمت تیرآهن کرمانشاه به عواملی نظیر قیمت جهانی آهن و مواد اولیه، نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضای بازار بستگی دارد. هم‌چنین قیمت تیرآهن کرمانشاه با توجه به تعداد واسطه‌ها می‌تواند تغییرات زیادی داشته باشد. هزینه حل و نقل هم با توجه به دوری یا نزدیکی کارخانه موردی است که قیمت تمام‌شده تیرآهن کرمانشاه را افزایش یا کاهش می‌دهد. سایز و نوع تیرآهن سبک یا سنگین هم از دیگر عوامل تعیین قیمت تیرآهن کرمانشاه به شمار می‌رود.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

 

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه برای پیمانکاران و مهندسان غرب کشور در برآورد هزینه ساختمان‌سازی بسیار حائز اهمیت است. تیرآهن‌های کرمانشاه در استاندارد IPE شامل سایزهای ۱۴ و 16 تولید و عرضه می‌شوند. استفاده از تجهیزات روز سیستم‌های نورد گرم و بهترین مواد اولیه باعث کیفیت بالای محصولات این شرکت و تقاضای بالای آن در بازار به‌ویژه در غرب کشور شده است. آخرین قیمت تیرآهن کرمانشاه را می‌توانید در لیست بالا مشاهده کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس بگیرید.

 

 

مشخصات تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن‌های کرمانشاه در استاندارد IPE و سایزهای ۱۴ و 16 تولید و روانه بازار می‌شوند. درگذشته تیرآهن ۱۴ کرمانشاه در سه نوع متوسط با وزن ۱40، سبک با وزن 130 کیلوگرم و خیلی سبک با وزن 120 کیلوگرم تولید می‌شده است؛ اما در حال حاضر تیرآهن 14 در وزن سبک 130 کیلوگرم و تیرآهن 16 هم در وزن سبک 170 کیلوگرم تولید می‌شوند. تیرآهن‌های کرمانشاه جزو تیرآهن‌های سبک محسوب شده و قیمت تیرآهن کرمانشاه با توجه به وزن آن کمتر از تیرآهن‌های سنگین مانند ذوب‌آهن است. قیمت آهن 14 کرمانشاه و قیمت آهن 16 کرمانشاه به‌صورت روزانه در لیست بالا به‌روز می‌شود.

 

خرید تیرآهن کرمانشاه

یک عامل بسیار مهم در خرید تیرآهن کرمانشاه، توجه به نوع کاربرد شما است تا براساس آن مناسب‌ترین تیرآهن را براساس سایز و وزن انتخاب کنید. مثلاً به دلیل سبک بودن وزن تیرآهن 14 کرمانشاه می‌توانید برای سازه‌های سبک‌تر از آن استفاده کرده و در هزینه‌های ساخت صرفه‌جویی کنید. همواره در هنگام خرید تیرآهن کرمانشاه به واحد کیلوگرم و شاخه‌ای بودن و هم‌چنین مکان بارگیری و تحویل آن توجه کنید. هم‌چنین پیش از تحویل و خرید تیرآهن، بارنامه و فاکتور باسکول را دریافت نمایید. قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه و قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه ازجمله محصولات محبوب و پرفروش این مجتمع به شمار می‌روند. امکان سفارش مستقیم از کارخانه یا بورس به میزان تناژ سفارشی و عدم محدودیت زمانی شما بستگی دارد. معمولاً خرید وزنی از کارخانه و خرید شاخه‌ای از بازار آهن است.

قیمت تیراهن کرمانشاه

 

قیمت انواع تیرآهن ‌های کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه در نوع تیرآهن معمولی IPE براساس استاندارد اروپایی و ایرانی و در سایزهای 14 و 16 تولید می‌شود. وزن مهم‌ترین عامل در تعیین کیفیت و قیمت تیرآهن به شمار می‌رود که به ضخامت (بال و جان) و سایز هر شاخه بستگی دارد. با توجه به جدول اشتال وزن استاندارد تیرآهن 14 برابر با 155 و وزن استاندارد تیرآهن 16 برابر با 190 کیلوگرم است؛ بنابراین در مقایسه با وزن استاندارد، تیرآهن کرمانشاه جزو تیرآهن‌های سبک به شمار می‌رود. وزن تیرآهن‌های کرمانشاه شامل موارد زیر می‌شود:

• وزن تیرآهن ۱۴ کرمانشاه 130 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۶ کرمانشاه 170 کیلوگرم

 

علامت V نشان‌دهنده سنگین بودن و علامت L نشان‌دهنده سبک بودن تیرآهن است. به دلیل کاربرد و تقاضای بالا، قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه و قیمت تیرآهن 16 در بازار نوسان‌های زیادی را تجربه می‌کنند.

 

نحوه ارسال تیرآهن کرمانشاه

مجتمع فولاد کرمانشاه در غرب کشور و استان کرمانشاه قرار دارد. فاصله مکان پروژه از محل بارگیری و مقدار خرید تأثیری زیادی در انتخاب نحوه ارسال از کارخانه یا انبار دارد. توجه کنید که بهینه‌سازی هزینه حمل‌ونقل، مهم‌ترین عامل برای کاهش قیمت تیرآهن به شمار می‌رود؛ بنابراین حتماً قبل از خرید از کارشناسان فولاد ایرانیان برای کاهش هزینه‌های باربری مشاوره بگیرید.

 

سؤالات متداول

1- مدت زمان ارسال تیرآهن کرمانشاه چقدر است؟

مدت زمان لازم برای ارسال تیرآهن کرمانشاه از فولاد ایرانیان 1 الی 3 روز کاری است.

 

2- راه‌های تشخیص کیفیت تیرآهن کرمانشاه کدام اند؟

اولین مرحله، مقایسه مشخصات تیرآهن با جدول اشتال است و مرحله بعد بازرسی فیزیکی است. اینکه لبه و جان تیرآهن آسیب‌ندیده و بدون شکم باشد و کاملاً صاف بر روی زمین قرار بگیرد.

 

3- قیمت تیرآهن کرمانشاه به‌صورت شاخه‌ای است یا کیلویی؟

خرید تیرآهن کرمانشاه از فولاد ایرانیان هم به صورت کیلویی و هم به صورت شاخه‌ای امکان‌پذیر است.

 

4- انواع سایزهای تیرآهن کرمانشاه کدام اند؟

تیرآهن‌های کرمانشاه در سایزهای 14 و 16 و استاندارد IPE با وزن سبک تولید و روانه بازار می‌شوند.