02142214

تیرآهن فایکو

فیلترها
ارزش افزوده

تیرآهن فایکو

آخرین بروزرسانی:۱۴۰۲/۱۲/۱۲
نام محصولسایزواحدمحل تحویلقیمت(تومان)
تیرآهن 14 فایکو14شاخهانبار تهران
۳,۸۵۳,۲۱۰
سایز: 14
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن 16 فایکو16شاخهانبار تهران
۴,۷۷۰,۶۴۰
سایز: 16
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن 18 فایکو18شاخهانبار تهران
۵,۶۸۸,۰۷۰
سایز: 18
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن 20 فایکو20شاخهانبار تهران
۷,۳۳۹,۴۵۰
سایز: 20
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن 22 فایکو22شاخهانبار تهران
۹,۱۷۴,۳۱۰
سایز: 22
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن 24 فایکو24شاخهانبار تهران
۱۰,۰۹۱,۷۴۰
سایز: 24
واحد: شاخه
عنوان ندارد: -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
تیرآهن فایکو

قیمت تیرآهن فایکو به عواملی نظیر قیمت جهانی آهن و مواد اولیه، نرخ ارز و میزان عرضه و تقاضای بازار بستگی دارد. هم‌چنین قیمت تیرآهن فایکو با توجه به تعداد واسطه‌ها می‌تواند تغییرات زیادی داشته باشد. سایز و نوع تیرآهن سبک یا سنگین هم از دیگر عوامل تعیین قیمت تیرآهن فایکو به شمار می‌رود. مجتمع فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو از سال 1339 در شمال کشور مشغول تولید انواع مقاطع فولادی به روش نوردگرم است. تیرآهن‌های فایکو به دو استاندارد شامل IPE و IPN و سایزهای ۱۴ الی 20 تولید و عرضه می‌شوند. استفاده از تکنولوژی روز و بهترین مواد اولیه باعث کیفیت بالای محصولات این شرکت و تقاضای بالای آن در بازار شده است.

تیرآهن فایکو

 

قیمت روز تیرآهن فایکو برای پیمانکاران و مهندسان شمال کشور در برآورد هزینه ساختمان‌سازی بسیار حائز اهمیت است. به این دلیل که نوسانات قیمت روز تیرآهن فایکو می‌تواند تغییرات چشم‌گیری در بودجه پروژه‌های عمرانی و صنعتی ایجاد کند. ازاین‌رو آگاهی از قیمت روز تیرآهن فایکو برای فعالان بازار آهن مساله مهمی به شمار می‌رود. آخرین قیمت تیرآهن فایکو را می‌توانید در لیست بالا مشاهده کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس بگیرید.

 

تیرآهن‌های فایکو در دو استاندارد شامل IPE و IPN و سایزهای ۱۴ الی 20 تولید می‌شوند. تیرآهن ۱۴ فایکو در دو نوع سنگین با وزن ۱45 و سبک با وزن 130 کیلوگرم تولید می‌شود. بنابراین در استعلام قیمت تیرآهن 14 فایکو به نوع سبک یا سنگین بودن آن توجه کنید. وزن تیرآهن‌ ۱۶ فایکو 170 کیلوگرم و وزن تیرآهن 18 فایکو 200 کیلوگرم و وزن تیرآهن 20 فایکو 240 کیلوگرم است.

 

قیمت تیرآهن در ساری

یک عامل بسیار مهم در خرید تیرآهن فایکو، توجه به نوع کاربرد شما است تا بر اساس آن مناسب‌ترین تیرآهن را بر اساس سایز و وزن انتخاب کنید. مثلاً در تیرآهن 14 می‌توانید برای سازه‌های سبک‌تر از نوع سبک‌تر تیرآهن فایکو استفاده کنید. پس از انتخاب تنها کافی است که قیمت روز تیرآهن فایکو را در لیست بالا جستجو کنید. همواره در هنگام خرید تیرآهن فایکو به واحد کیلوگرم و شاخه‌ای بودن و هم‌چنین مکان بارگیری و تحویل آن توجه کنید. قیمت تیرآهن 14 فایکو و قیمت تیرآهن 16 فایکو ازجمله محصولات محبوب و پرفروش این مجتمع هستند.

خرید تیرآهن فایکو

 

تیرآهن فایکو در نوع تیرآهن IPE بر اساس استاندارد اروپایی و ایرانی و در سایزهای 14، 16، 18 و 20 تولید می‌شوند. وزن مهم‌ترین عامل در تعیین کیفیت و قیمت تیرآهن محسوب می‌شود که به ضخامت (بال و جان) و سایز هر شاخه بستگی دارد. جدول اشتال مرجع معتبری برای تعیین وزن استاندارد هر تیرآهن بر اساس ضخامت و سایز آن است. در این ارتباط هر چه اندازه‌ها به جدول اشتال نزدیک‌تر باشند، یعنی محصول موردنظر از کیفیت بهتری برخوردار است. انواع وزن تیرآهن‌های فایکو شامل موارد زیر می‌شود:

• وزن تیرآهن ۱۴ فایکو سبک v 130 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۴ فایکو سنگین L 145 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۶ فایکو 170 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۸ فایکو 200 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۲۰ فایکو ۲۴۰ کیلوگرم

 

علامت V نشان‌دهنده سنگین بودن و علامت L نشان‌دهنده سبک بودن تیرآهن است. پرکاربردترین نوع تیرآهن فایکو سایزهای 14، 16 و 18 است و به دلیل کاربرد و تقاضای بیشتر، قیمت تیرآهن 14 فایکو، قیمت تیرآهن 16 فایکو و قیمت تیرآهن 18 فایکو در بازار نوسان بیشتری را تجربه می‌کند.

 

نحوه ارسال تیرآهن فایکو

مجتمع فولاد فایکو در شمال کشور و استان مازندران قرار دارد. فاصله مکان پروژه از محل بارگیری و مقدار خرید تأثیری زیادی در انتخاب نحوه ارسال از کارخانه یا انبار دارد. توجه کنید که بهینه‌سازی هزینه حمل‌ونقل، مهم‌ترین عامل برای کاهش قیمت تیرآهن است؛ بنابراین حتماً قبل از خرید از کارشناسان فولاد ایرانیان برای کاهش هزینه‌های باربری مشاوره بگیرید.

 

سؤالات متداول

1- قیمت تیرآهن فایکو چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تیرآهن فایکو بر اساس سایز، وزن، گرید فولاد، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز و دلار متغیر است.

 

2- تیرآهن فایکو در بازار با چه مشخصاتی به فروش می‌رسد؟

این تیرآهن‌ها در سایزهای 14 الی 24 موجود بوده و به‌صورت کیلویی و شاخه‌ای به فروش می‌رسند.

 

3- آسانترین روش استعلام قیمت تیرآهن در مازندران کدام است؟

با مراجعه به سایت، به آسانی آخرین قیمت همه سایزهای تیرآهن فایکو را استعلام بگیرید و تیرآهن خود را از ساری خریداری کنید.