02142214

تیرآهن کوثر اهواز

فیلترهافیلترها
ارزش افزوده

تیرآهن اهواز

آخرین بروزرسانی:۱۴۰۳/۳/۹
نام محصولسایزواحدمحل تحویلقیمت(تومان)
تیرآهن 14 اهواز14شاخهانبار تهران
۳,۵۴۵,۴۵۰
سایز: 14
واحد: شاخه
طول(m): -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۳/۳/۹
تیرآهن 16 اهواز16شاخهانبار تهرانتماس بگیرید
سایز: 16
واحد: شاخه
طول(m): -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۳/۳/۹
تیرآهن 18 اهواز18شاخهانبار تهرانتماس بگیرید
سایز: 18
واحد: شاخه
طول(m): -
آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۳/۳/۹
تیرآهن اهواز

قیمت تیرآهن اهواز بسته به تناژ خرید هم به‌صورت شاخه‌ای و هم به‌صورت کیلویی محاسبه می‌شود. کارخانـه نورد تیرآهن اهواز زیرمجموعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران از سال 1351 راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسیده است. ظرفیت تولید این کارخانه پس از ارتقا و مجهز شدن به تجهیزات مدرن به 400 هزار تن افزایش‌یافته که شامل انواع تیرآهن‌های بال نیم‌پهن موازی براساس استاندارد ۱۷۹۱ ایران، استاندارد DIN1025-5 و نیز انواع تیرآهن‌های بال نیم پهن موازی نیمه سبک، مطابق استاندارد ایران به شماره 16348 است.

تیرآهن اهواز

 

قیمت روز تیرآهن اهواز مانند سایر مقاطع فولادی با توجه به نرخ ارز، نرخ مواد اولیه، نرخ قیمت جهانی فولاد و میزان عرضه و تقاضا افزایش یا کاهش می‌یابد. هم‌چنین قیمت تیرآهن اهواز با توجه به تعداد واسطه‌ها می‌تواند تغییرات زیادی داشته باشد. هزینه حمل‌ونقل هم با توجه به دوری یا نزدیکی کارخانه موردی است که قیمت تمام‌شده تیرآهن اهواز را افزایش یا کاهش می‌دهد. سایز و نوع تیرآهن سبک یا سنگین هم از دیگر عوامل تعیین قیمت تیرآهن اهواز به شمار می‌رود.

 

تیرآهن‌های اهواز شامل تیرآهن بال موازی (IPE) در سایزهای 12، 14، 16، 18 و 20 و تیرآهن بال باریک شیب‌دار (IPN) در اندازه‎های 12 الی 20 میلی‌متر به طول ۱۲ متر، براساس استاندارد ایران ISIRI 1791 و استاندارد DIN 1025 است. علاوه بر تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی از دیگر محصولات این کارخانه هستند. در هر بندیل تیرآهن‌های اهواز با سایز 12 تعداد 44 شاخه، سایز 14 تعداد 40 شاخه، سایز 16 تعداد 28 شاخه، سایز 18 تعداد 24 شاخه و سایز 20 تعداد 21 شاخه وجود دارد.

 

قیمت تیرآهن ‌در اهواز

تیرآهن اهواز در نوع تیرآهن معمولی IPE شامل تیرآهن بال موازی (IPE) براساس استاندارد اروپایی و ایرانی و در سایزهای 12، 14، 16، 18 و 20 تولید می‌شود. وزن مهم‌ترین عامل در تعیین کیفیت و قیمت تیرآهن به شمار می‌رود که به ضخامت (بال و جان) و سایز هر شاخه بستگی دارد. با توجه به جدول اشتال وزن استاندارد تیرآهن 14 برابر با 155 و وزن استاندارد تیرآهن 16 برابر با 190 کیلوگرم، وزن استاندارد تیرآهن 18 برابر با 226 کیلوگرم و وزن استاندارد تیرآهن 20 برابر با 269 کیلوگرم است؛ بنابراین در مقایسه با وزن استاندارد، تیرآهن اهواز جزو تیرآهن‌های سبک به شمار می‌رود. وزن تیرآهن‌های اهواز شامل موارد زیر می‌شود:

• وزن تیرآهن ۱2 اهواز 120 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۴ اهواز 130 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱۶ اهواز 167 کیلوگرم
• وزن تیرآهن ۱8 اهواز 215 کیلوگرم
• وزن تیرآهن 20 اهواز 260 کیلوگرم
• وزن تیرآهن 20 اهواز 240 الی 250 کیلوگرم

خرید تیرآهن اهواز

 

تیرآهن نیمه سبک جزو محصولات تحقیقاتی کارخانه ملی صنعتی اهواز است که باهدف تولید نوعی از تیرآهن با استحکام بالاتر و وزن کمتر طراحی‌شده است و قابلیت ویژه‌ای در تحمل بارهای استاتیکی و دینامیکی وارده به سازه فلزی را دارا است.

این تیرآهن با نام تیرآهن نیمه سبک گروه ملی (مهزیار) دارای استاندارد ملی ایران به شماره ۱۶۳۴۸ است. علامت V نشان‌دهنده سنگین بودن و علامت L نشان‌دهنده سبک بودن تیرآهن است. به دلیل کاربرد و تقاضای بالا، قیمت تیرآهن 14 اهواز، قیمت تیرآهن 16 و قیمت تیرآهن 18 در بازار نوسان‌های زیادی را تجربه می‌کنند.

 

مجموعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران در جنوب غرب کشور و استان اهواز قرار دارد. فاصله مکان پروژه از محل بارگیری و مقدار خرید تأثیری زیادی در انتخاب نحوه ارسال از کارخانه یا انبار دارد. توجه کنید که بهینه‌سازی هزینه حمل‌ونقل، مهم‌ترین عامل برای کاهش قیمت تیرآهن به شمار می‌رود؛ بنابراین حتماً قبل از خرید از کارشناسان فولاد ایرانیان برای کاهش هزینه‌های باربری مشاوره بگیرید.

 

سؤالات متداول

1- قیمت تیرآهن اهواز چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تیرآهن اهواز بر اساس سایز، وزن، گرید فولاد، میزان عرضه و تقاضا و نرخ ارز و دلار متغیر است.

 

2- تیرآهن اهواز در بازار با چه مشخصاتی به فروش می‌رسد؟

این تیرآهن‌ها در سایزهای 14 الی 18 موجود بوده و به‌صورت کیلویی و شاخه‌ای به فروش می‌رسند.

 

3- آسانترین روش استعلام قیمت تیرآهن در اهواز کدام است؟

با مراجعه به سایت، به آسانی آخرین قیمت همه سایزهای تیرآهن اهواز را استعلام بگیرید و تیرآهن خود را از اهواز خریداری کنید.