فهرست موضوعات:

محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان

رابطه شرکت فولاد اکسین با دانشگاه

خبر قبلخبر بعد

شرکت فولاد اکسین خوزستان

بررسی رزومه شرکت فولاد اکسین

از گذشته تا کنون استان خوزستان نقش مهمی را در تامین محصولات فولادی کشور تامین می کند. شرکت فولاد خوزستان و فولاد اکسین خوزستان، دو شرکت اصلی و مهم در تامین فولاد کشورمان میباشد. لازم است بدانید که شرکت فولاد خوزستان با سابقه ی 30 ساله قدمتی طولانی تر دارد. اما شرکت فولاد اکسین خوزستان که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بهره مند است در سال 84 به ثبت رسید و از سال 1388 بهره برداری شده است. این شرکت در کمتر از یک سال تولید انبوه خود را آغاز کرد. در نهایت در سال 91  توانست با تکیه بر نیروهای انسانی و تجهیزات خود تولید خود را تا مرز 600000 تن در سال افزایش داد.

اما این آخرین تلاش های شرکت فولاد اکسین خوزستان نبود، این شرکت که انقلابی را در صنعت فولاد استان خوزستان را به وجود آورد در سال 1393 به عنوان شرکت برتر فولادی کشور از سوی اداره استاندارد ایران انتخاب شد و در حال حاضر ظرفیت تولید محصولات فولادی این شرکت حدود یک میلیون تن در سال میباشد که مقدار قابل توجهی میباشد.

 

محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان

از محصولات این شرکت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کشتی سازی، مخازن تحت فشار، خودروسازی، لوله سازی و ساختمانی استفاده می شود. محصول خاص و مورد توجه شرکت فولاد اکسین که مشتریان قابل توجهی را به خود دارد، ورق سیاه اکسین در ابعاد و گریدهای مختلف است. اگر قصد خرید ورق یا دریافت  استعلام از قیمت ورق سیاه اکسین با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس بگیرید.

 

رابطه شرکت فولاد اکسین با دانشگاه

رابطه صنعت و دانشگاه چند سالی است که مورد توجه مسئولین صنعت و دانشگاهی قرار گرفته است. می توان گفت یکی از ارکان  اساسی برای رسیدن به جایگاه واقعی در شرکت اکسین فولاد خوزستان، تحقیق و پژوهش توسط دانشگاه، علی الخصوص دانشگاه چمران می باشد که با به کارگیری دانشجویان دکتری در مرکز تحقیقات و آزمایشگاهی نقش مهمی را در موفقیت و تعالی این شرکت داشته است. گفتنی است که مرکز تحقیقات برای به کار گیری دانش آموختگان مرتبط با صنعت فولاد در اردیبهشت ماه 97 افتتاح گردید.

تهیه شده توسط تیم تولید محتوای فولاد ایرانیان

برو به اول متن
دیدگاه کاربران
(۰دیدگاه)ارسال دیدگاه
    دیدگاه شما چیست؟ برای ما بنویسید
    آیا این موضوع را به دیگران پیشنهاد می دهید؟