فیلتر ها
میلگرد نیشابور

میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور با توجه به اینکه این روزها نوسانات بازار با تغییرات خیلی زیاد و گاه ساعتی همراه است بسیار مهم است و به روز بودن قیمت میلگرد نیشابور اهمیت بالایی می یابد. لیست زیر به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن از قیمت روز میلگرد نیشابور و کوچک‌ترین تغییرات لحظه‌ای آن مطلع شوید.

 

میلگرد ساده نیشابور در سایز 10 تا 50 میلی‌متر ساخته می‌شود. میلگرد آجدار نیشابور در سایز 10 تا 32 میلی‌متر ساخته می‌شود. برای تشخیص میلگردهای اصلی نیشابور از تقلبی با توجه به علامت گرید حک‌شده (A3) بر روی میلگردهای اصلی نیشابور که مشخصه استاندارد خواص فولاد به‌کاررفته است، و هم‌چنین علامت KSC که نشانه اختصاری میلگرد نیشابور است؛ می‌توانید میلگردهای اصلی نیشابور را از تقلبی آن تشخیص دهید.

 

قیمت میلگرد نیشابور

مجتمع فولاد خراسان به‌عنوان یک قطب تولیدکننده میلگرد با تکنولوژی پیشرفته، نامی آشنا و محبوب میان فعالان حوزه فولاد و صنعت ساختمان به شمار می‌رود. مجتمع فولاد خراسان دارنده استانداردهای معتبر جهانی است که با تولید سالانه چهار میلیون تن از مقاطع فولادی و به طورتخصصی 550 هزار تن میلگرد، علاوه بر بازار داخلی، تأمین‌کننده بازارهای بین‌المللی نیز محسوب می‌شود. از اینرو، قیمت میلگرد نیشابور جزو مهم‌ترین اطلاعاتی است که فعالان این حوزه هر روزه از آن مطلع می‌شوند. برای اطلاع از قیمت میلگرد سایر برندها روی عکس زیر کلیک کنید.

قیمت روز میلگرد

 

سوالات متداول

1 . قیمت میلگرد خراسان نسبت به سایر میلگردها چگونه است؟

هرچند میلگرد خراسان جزو باکیفیت‌ترین میلگردهای بازار است اما قیمت میلگرد نیشابور نسبت به سایر میلگردها نه جزو ارزان ها و نه جزو گران‌ها به حساب می‌آید.

 

2. چگونه میلگرد نیشابور را به قیمت درب کارخانه بخریم؟

خرید مستقیم از درب کارخانه، مشکلاتی مثل عدم تطابق در برنامه زمانی تحویل و اجباری بودن خرید حجم یک تریلی را به همراه دارد. براین اساس مجموعه فولاد ایرانیان تلاش کرده با احداث انبارهای گسترده در سراسر ایران، میلگرد را حدالامکان با همان قیمت درب کارخانه و بدون این مشکلات به مشتری تحویل دهد.

 

3. آیا می‌توان میلگرد نیشابور را به صورت شاخه‌ای خرید؟

بله، خرید در هر دو حالت شاخه‌ای و وزنی امکان‌پذیر است. برای سفارش یا مشاوره با شماره‌های موجود تماس بگیرید.

ترتیب نمایش

میلگرد نیشابور نیشابور

نام محصول
سایز
استاندارد
طول شاخه
وزن تقریبی
محل تحویل
واحد
قیمت(تومان)
بروزرسانی
نمودار قیمت
سبد استعلام