بررسی ناودانی و کاربرد های آن در صنعت


1398/10/26انواع ناودانی در صنعت

ناودانی فولادی از فولاد کربنی نورد گرم ساخته شده که به صورت یک جان عمودی با  دو بال افقی بالا و پایین و گوشه های داخلی گرد تولید می شود. شکل ناودانی، پشتیبانی ساختاری بسیار عالی را برای چارچوب‌ها، اتاقک کامیون، چارچوب، تعمیرات معماری، دریایی، ساختمانی، برنامه های پشتیبانی ساختاری و غیره است. فولاد ایرانیان یک طیف گسترده ای از اندازه و ضخامت های مختلف از ناودانی را با قیمت ناودانی مناسب ارائه می دهد.

 

ناودانی استیل گالوانیزه

ناودانی فولادی گالوانیزه، ناودانی فولادی نورد گرم A36 است که در فرایند گالوانیزاسیون با روی گرم غنی شده است. ناودانی گالوانیزه برای حفاظت از زنگ زدگی تا 30 سال، یک جایگزین ارزان قیمت برای فولاد ضدزنگ است. البته مقاومت ناودانی با پوشش سخت و با دوام هم حفظ می شود. مجموعه ی فولاد ایرانیان ناودانی‌های مختلفی را در اندازه های دلخواه و متناسب با اندازه ی مورد نیاز شما برای ساخت و ساز و پروژه هایتان در اختیارتان قرار می‌دهد.  با مراجعه به سایت فولاد ایرانیان با قیمت نبشی و ناودانی آشنا شوید.

ناودانی گالوانیزه می تواند با روش های معمولی که برای فولاد های متداول استفاده می شود برش، ماشینکاری و یا جوش داده شود. اما هنگامی که گرم می‌شود برای جلوگیری از استنشاق بخار ها، باید از تهویه مناسب استفاده شود.
 

ناودانی ضدزنگ

ناودانی فولادی ضد زنگ ناودانی ضد زنگ 304، نورد گرم ضد زنگ داغ با گوشه های داخلی گرد است که برای تمام کاربردهای ساختمانی که در آن استحکام و مقاومت در برابر خوردگی بیشتری مورد نیاز است ایده آل می‌باشد. ناودانی ضد زنگ 304، دارای یک ساختار بادوام و دانه ای است که این ویژگی ها به نبشی ها این امکان را می دهد که به طور گسترده ای برای همه نوع پروژه های تولید که در معرض عناصر شیمیایی، اسیدی، آب شیرین و محیط آب شور است استفاده شود.

 

انواع ناودانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ناودانی استیل A36

ناودانی استیل A36، یک استیل نورد گرم و سبک C شکل است که دارای گوشه های داخلی گرد است که برای تمام کاربردهای ساختمانی، ساخت عمومی و تعمیرات مناسب است. ناودانی استیل به طور گسترده ای در تعمیر و نگهداری صنعتی، تجهیزات کشاورزی، تجهیزات حمل و نقل، تریلر کامیون و غیره استفاده می شود.

ساختار C یا U شکل ناودانی A36 برای اضافه شدن قدرت و استحکام بیشتر روی نبشی استیل هنگامی که بار پروژه شما عمودی یا افقی است، ایده آل می باشد. جوش، برش و شکل دهی این شکل از فولاد با داشتن تجهیزات و دانش مناسب آسان است. ناودانی استیل A-36 نیز در یک پوشش گالوانیزه برای محافظت در برابر خوردگی طولانی مدت در دسترس است.

شما می توانید انواع ناودانی فولادی را با قیمت مناسب از کارشناسان این مجموعه استعلام کنید.

 

 

 

تهیه شده در فولاد ایرانیان

Top
لوگو ساماندهی