توری حصاری | قیمت توری حصاری


1398/6/5توری حصاری یکی از ابتدایی ترین انواع فنس است که از سیم مفتول ساخته میشود. می توان آن را از فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ و حتی روکش پی وی سی تهیه کرد. توری حصاری از مصارف مسکونی گرفته تا صنعتی کاربردهای زیادی دارد که بسته به نوع و کیفیت آن قیمت توری حصاری متفاوت خواهد بود.

 

  • یکی از کاربردهای اصلی توری حصاری، مصارف امنیتی و مراکز نظامی است. استفاده از حصار امنیتی یا به عنوان دیواربرای امنیت در مکانهای صنعتی ، تجاری یا مسکونی استفاده کرد. بیشتر خانه ها از این نوع فنس برای تأمین امنیت محل زندگی خود و همچنین دادن ظاهر زیبا به فضای بیرونی استفاده می کنند. فنس مصرفی برای موارد  امنیتی، سوراخ هایی با اندازه های مختلف از 5 میلی متر تا 6 میلی متر تولید می‌شوند.

 

  • یکی دیگر از کاربردهای توری حصاری برای ساخت قفس حیوانات  است.  این مش لبه های تیز ندارد و در سوراخ با سایزهای مختلف ساخته میشود. به همین دلیل ازاین قطعه به عنوان فنس ایمن برای حیوانات استفاده میکنند.

 

  • این فنس بهترین مورد برای حصارکشی باغ است.

 

  • از موارد بسیار پرکاربرد میتوان به استفاده آنها در راه‌آهن، فرودگاه، ورزشگاهها، شهربازی

 

 

هنگام خرید توری حصاری به نکات مهمی باید توجه کنید:

  • اهمیت زیبایی
  • برای چه موردی استفاده خواهد شد
  • هزینه، نکته قابل توجه در هزینه، این است که چه هدفی دارید. آیا فقط هزینه کم برایتان اهمیت دارد یا دوام و پایداری آن مهمتر است. در این صورت در هزینه‌های آتی صرفه جویی خواهد شد.
  • محصول مورد نظر خروجی کدام کارخانه است. این عامل مستقیما روی کیفیت تاثیرگذار است.
  • این محصول با چه روشی ساخته شده است. جوشی یا بافت.
  • در نهایت انتخاب ماده‌ای است که توری حصاری از آن ساخته شده است.

 

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود نوع "پوشش" سیم است. چهار نوع اساسی برای پوشش فنس وجود دارد:

 

GBW پوشش

گالوانیزه قبل از جوش و گالوانیزه قبل از بافت:  در این مورد، از سیم گالوانیزه برای تولید مش استفاده می شود.

محصولات جوش داده شده - پوشش روی در طی فرآیند جوشکاری سوخته می شود. نقاط جوش داده شده که سیمهای افقی و عمودی از آن عبور می کنند بدون حفاظ بوده و در معرض زنگ زدگی و خوردگی قرار می گیرند. در هوای مرطوب، رطوبت تمایل به جمع شدن در نقطه اتصال را دارد و روند زنگ زدگی و خوردگی را تسریع می‌بخشد. این نکته را باید در نظر داشته باشید که این موارد دارای طول عمر محدودی هستند. مواد فنس جوش داده شده GBW نسبتاً ارزان و سودمند هستند.

محصولات بافته شده - اینها هیچگونه مناطق جوش داده شده ای ندارند و به همین دلیل آسیب پذیری کمتری دارند. فنس‌های سنگین تر طول عمر بالاتری دارند، به ویژه آنهایی که گالوانیزه رده 3 هستند.

 

GAW پوشش

گالوانیزه پس از جوش و گالوانیزه پس از بافت : پس از فرآیند جوشکاری یا بافندگی،  فنس‌ها گالوانیزه می شوند.

در این حالت مش را وارد حمام روی مذاب میکنند. این محصولات به شدت در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می شوند. این مقاطع دارای طول عمر بسیار بیشتر از طول عمر همان محصولات با روکش GBW است. این فنس‌ها در نگاه اول بسیار گران هستند. اما با درنظر گرفتن دوام آنها میتوان فهمید که هزینه مناسبی دارد. این فنسها برای استفاده در مناطقی که رطوبت وجود دارد، ایده آل هستند.

VC پوشش

جوش داده شده و بافته شده با وینیل : فنس پوشش داده شده با وینیل پس از فرآیند جوشکاری یا بافندگی با پلی استر یا PVC روکش می شوند.

 رایج ترین رنگ مورد استفاده در این نوع سیاه و سبز است. همانند محصولات GAW ، پوشش وینیل  کاملاً حصاری را پوشانده و آن را در برابر زنگ زدگی و خوردگی می کند. علاوه بر مقاومت دربرابر خوردگی خوب، این مشها ظاهر زیبایی نیز دارند. مانند هر محصول ، این توری هم دارای گریدهای مختلفی است. وینیل به راحتی بریده می شود و پس از آن می توانید سیم را با انگشتان خود جدا کنید. گریدهای با کیفیت‌تر، روکش ونیل دارند که به سیم محکم پیوند خورده و در برابر خراشیدن حتی با چاقو مقاومت می کند.

SS پوشش

استنلس استیل و آلیاژهای دیگر.

توری حصاری استنلس استیل شاید گرانترین و خاص ترین نوع موجود باشد. آنها در برابر زنگ زدگی، خوردگی و سایر عوامل استرس زا محیطی مقاوم هستند. مشهای جوش داده شده استیل به عنوان نرده در مناطق ساحلی استفاده می شوند. این مواد عمر طولانی تری دارند . از دیگر آلیاژهای توری حصاری میتوان به مس نیز اشاره کرد.

 

قیمت توری حصاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر راجب یمت توری حصاری و یا خرید توری حصاری با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس حاصل فرمایید تا ضمن دریافت قیمت از نحوه خرید و شرایط حمل و بارگیری نیز اطلاعات کسب کنید.

 

 

 

Top
لوگو ساماندهی