آرشیو قیمت

آخرین بروزرسانی:

آرشیو قیمت

با توجه به نیاز روز افزون به مقاطع و محصولات فولادی در صنایع مختلف و به ویژه ساخت و ساز، اطلاع از قیمت، نوسانات قیمتی و نیز مقایسه و پیش بینی قیمت این مقاطع فولادی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. چراکه همواره انتخاب مواد مناسب با هزینه معقول و به جا، منجر به صرفه جویی در هزینه شده و ضرر و زیان های احتمالی ناشی از نوسانات قیمت به حداقل می رسد. در همین راستا، مجموعه فولاد ایرانیان که عرضه کننده انواع مقاطع فولادی نظیر میلگرد، تیرآهن، ورق، پروفیل، نبشی و ناودانی می باشد، با گردآوری آرشیو قیمت مقاطع آهن آلات در سال 1399 و نیز آرشیو قیمت آهن آلات در سال 1400 و قرار دادن آن در اختیار شما، این امکان را به شما می دهد که با مقایسه آرشیو قیمت مقاطع مختلف در سال های گذشته تا به امروز، بررسی روند تغییرات قیمت مقاطع فولادی و نیز ارائه قیمت دقیق آنها به صورت به روز شده، بتوانید بهترین پیش بینی از قیمت و نیز بهترین انتخاب را با توجه به قیمت های موجود داشته باشید.

آرشیو قیمت میلگرد

میلگرد به عنوان یکی از مهم ترین مقاطع فولادی در ساخت و ساز بسیار حائز اهمیت بوده که با توجه به نوسانات قیمت و اهمیت این محصول، آگاهی از قیمت آن به صورت دقیق و به روز شده بسیار مهم می باشد. قیمت میلگردهای فولادی در سایز و اندازه های مختلف و نیز بر حسب نوع و کیفیت آنها در فولاد ایرانیان موجود بوده که شما میتوانید با مراجعه به آن، ضمن آگاهی از آخرین تغییرات قیمت میلگرد، نمودار قیمت میلگرد در سال 1400 را نیز مشاهده کنید و به راحتی نوسانات موجود را با قیمت به روز شده مقایسه نمایید. آرشیو قیمت میلگرد فولاد ایرانیان شامل انواع مختلفی از میلگرد ها دربرندهای معتبری چون ذوب آهن اصفهان، زاگرس، کویر کاشان، نطنز، نیشابور، شاهین بناب، شاهرود، سیرجان و غیره می باشد. در این میان، میلگرد ذوب آهن اصفهان به دلیل اهمیت و کیفیت بسیار بالا، بسیار شناخته شده است. بدین منظور، شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با فولاد ایرانیان تماس بگیرید.  

 متاسفانه در حال حاضر آرشیو قیمت به دلیل بروزرسانی سایت در دسترس نمیباشد

لطفا در زمان دیگر مراجعه فرمایید

آرشیو قیمت تیرآهن

تیرآهن از دیگر مصالح پر کاریرد در صنعت ساختمان سازی بوده که آن هم همانند سایر مقاطع فولادی نیاز به بررسی و آگاهی از قیمت به روز رسانی شده دارد. فولاد ایرانیان انواع تیرآهن فولادی با برندهایی چون آرین، اهواز، ذوب آهن، شاهین بناب، فایکو، ناب تبریز، کرمانشاه و یزد را عرضه می کند که برای آگاهی از آخرین قیمت این مقطع فولادی، می توانید به صفحه قیمت تیرآهن فولاد ایرانیان مراجعه نمایید و یا جهت دریافت آرشیو قیمت تیرآهن با کارشناسان فولاد ایرانیان تماس بگیرید. آرشیو قیمت تیرآهن فولاد ایرانیان، قیمت انواع برندهای معروف تیرآهن را بر اساس سایز، طول، نوع استاندارد و وزن در اختیار شما قرار می دهد.

آرشیو قیمت ورق

ورق های فولادی از جمله مقاطع مهم در راستای استفاده به عنوان ساخت سقف و بسیاری از مخازن می باشند و بنابراین از کاربردهای روزمره تا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. فولاد ایرانیان انواع ورق های فولادی پرکاربرد نظیر ورق سیاه، ورق ST52 فولاد مبارکه، ورق رنگی فولاد مبارکه، ورق گالوانیزه هفت الماس و ورق های روغنی را در ضخامت ها و ابعاد مختلف و نیز به حالت های رول شده و یا شیت، در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین شما می توانید آرشیو قیمت انواع ورق فولادی مانند آرشیو قیمت ورق روغنی، آرشیو قیمت ورق سیاه و نیز آرشیو قیمت سایر ورق های پرکاربرد را از مجموعه فولاد ایرانیان تهیه کنید و از آخرین نوسانات و قیمت به روز ورق های فولادی آگاهی لازم را کسب نمایید.

آرشیو قیمت پروفیل

پروفیل ها به دلیل ویژگی هایی نظیر برخورداری از مقطع ثابت و نیز طول زیاد، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف و ساخت و ساز دارند. مجموعه فولاد ایرانیان با تهیه آرشیو قیمت پروفیل در حالت های مختلف سبک، سنگین، ساختمانی و غیره و نیز قرار دادن آن در اختیار شما، این امکان را به شما می دهد تا با بررسی قیمت های به روز شده در صفحه قیمت انواع پروفیل، هزینه تهیه این مقاطع را پیش بینی کرده و یا اقدام به خرید آنها کنید. پروفیل های فولاد ایرانیان شامل برندهای معتبر و با کیفیتی نظیر آدنیس، پروفیل یزد، صدرا، گروه صنعتی آمل، کیهان، سمنان و غیره می باشد که میتوانید برای مشاهده نمودار قیمت پروفیل در بازه های مختلف از نمودار قیمت آهن صفحه اصلی سایت استفاده کنید.

آرشیو قیمت نبشی

نبشی نوعی مقطع فولادی بوده که دارای دو بال مساوی یا نامساوی می باشد و جهت تقویت سازه ها، در اسکلت سازه به کار برده می شود. انواع نبشی های بال مساوی یا بال نامساوی، پرسی یا فابریک و نیز از جنس استیل، گالوانیزه و یا فولادی توسط فولاد ایرانیان عرضه می شود که برای خرید بهترین نوع نبشی با توجه به کیفیت و مشخصات فنی آن، می توانید به آرشیو قیمت نبشی مراجعه کنید. انواع نبشی ها با برندهای معتبری مانند نبشی اسپیرال، شکفته، فایکو، ناب تبریز، یزد، اصفهان و غیره با قیمت های به روز و همچنین تغییرات قیمت، در نمودار قیمت نبشی ها در صفحه اصلی فولاد ایرانیان موجود می باشند. آرشیو قیمت نبشی فولاد ایرانیان علاوه بر برندهای موجود، شامل مقایسه قیمت این مقاطع برحسب طول، ضخامت و سایز نبشی ها نیز می باشد تا منبع مناسبی جهت آگاهی از قیمت این مقاطع ساختمانی باشد.

آرشیو قیمت ناودانی

ناودانی نیز همانند نبشی، شامل قسمت هایی به عنوان بال بوده که در اینجا این بال ها به یک قسمت به نام جان متصل هستند و دارای کاربردهای بسیاری در زمینه ساخت چارچوب هاو اسکلت سازه ها می باشند. آرشیو قیمت ناودانی اطلاعات خوبی در رابطه با آخرین قیمت این پروفیل ساختمانی در اختیار شما قرار می دهد. سایت فولاد ایرانیان، آرشیو قیمت انواع ناودانی را بر اساس کارخانجات تولیدی آن، سایز، ضخامت و طول های مختلف در اختیار شما گذاشته تا زمینه های مقایسه و انتخاب دقیق و منطقی برای شما فراهم آید.