بازی با سرنوشت صنعت کشور


1397/5/30
بازی با سرنوشت صنعت کشور:


عرضه امروز فولاد مبارکه  نشان داد که اگر فکری به حال مدیریت فولاد مبارکه نشود قطعا صنعت  کشور به زودی از ریل اصلی خود خارج خواهد شد.

 


امروز درحالی به متقاضیان ورق HC که عمدتا تولیدکنندگان سازه های فلزی هستند ورق ۵ و ۶ داده شد که مصرف عمده این شرکت ها سایز های ۸ ، ۱۰،۱۲و ۱۵ است . در واقع بیشتر از ۹۰ درصد نیاز این تولیدکنندگان بی پاسخ ماند.


سوال اینجاست آیا مدیران فولاد مبارکه عرصه صنعت را با میدان بازی های کودکانه اشتباه گرفته اند یا واقعا عمدی در کار است؟ آیا دوستان فولاد مبارکه نیت شومی برای زمین زدن اقتصاد کشور در سر دارند؟

 

آیا آنها خود واقف نیستند که نیاز صنعت چیست؟


مدیران فولاد مبارکه باید بدانند که در عصر ارتباطات زندگی میکنند و
کلیه فعالان صنعت آگاه هستند که هیچ یک از نهاده های تولید فولاد مبارکه اعم از انرژی ، سنگ آهن و نیروی انسانی  افزایش قیمت نداشته  با این حال این شرکت مجوز افزایش ۲۱ درصدی قیمت را دریافت کرده است.

بازی های فولاد مبارکه جهت افزایش قیمت  محصولات خود از دیدگان مردم دور نخواهد ماند.

 


نکته دیگر اینکه در شرایط جنگی اگر سرباز از دستورات فرمانده تبعیت ننماید خائن محسوب میشوند.وزارت صنعت در این جنگ اقتصادی در حکم فرمانده صنعت کشور است و عدم تبعیت از آن خیانت به  کشور به حساب میاید.

 


نکته آخر اینکه تولید فولاد مبارکه ماهانه حدود ۴۵۰ هزار تن است و هیچگونه کاهش تولیدی در چند ماه اخیر در فولاد مبارکه گزارش نشده است پس سوال اینجاست مابقی تولید فولاد مبارکه به چه کسی فروخته شده یا در کجا احتکار شده است؟

 

ان شاالله به زودی پرده ها کنار خواهد رفت.

 

تهیه شده در گروه فولاد ایرانیان

Top